Máloktorá má taký život, ako by si priala. Snažíme sa, bojujeme, ale život ide ďalej a nedáva nám to, čo by sme si priali. Niektorým chýba milovaný partner, iným práca snov, ďalšie sa trápia nedostatkom peňazí, či zlým zdravím. Takmer každá má svoje boľavé miesto, na ktoré hľadá náplasť.

Viem, aké to je. Viem, aký je to pocit, keď si na všetko sama a nik ti nerozumie. Viem, aké je to mať mizerné detstvo v násilí a alkohole. Viem, aké to je, keď sa nemáš rada a neveríš si. Viem, aké to je, byť v otrasnom vzťahu, kde si nešťastná, ale máš strach, že nenájdeš nič lepšie. Viem, aké to je, keď chodíš do práce, ktorú nenávidíš. Viem, aké to je, keď máš pocit, že si na plnej čiare zlyhala.

Ale aj viem, že sa to dá zmeniť. Že sa dá byť šťastná. Že sa dá opäť dôverovať mužom, sebe samej, svetu, životu. Viem, že je skvelý pocit začať sa mať rada, získať sebavedomie a dopriať si ozajstný život. A viem, že to dokážeš tiež.

Ako sa teda dostaneš k vysnívanému životu? Som jednou z tých, čo hľadajú odpoveď. Som fascinovaná životom a jeho možnosťami. Verím, že odpoveď na skvelý život existuje a nemusí byť len jedna. Sú predsa rôzne ženy a každá nájde svoje šťastie niekde inde. Som si ale istá, že všetky odpovede na nájdenie vnútornej radosti majú jednu vec spoločnú. Nemôžeme ich nájsť, pokiaľ budeme zacyklené v našich starých, nespokojných životoch. Pokiaľ nezmeníme pohľad a nepozrieme sa na naše životy z opačnej strany, do vtedy nezmeníme nič.

A preto vznikol web Celé naopak. Pozerá sa na svet naopak, tak, ako sa pozerá málokto. Chce otvárať oči a obzory. Chce ukazovať, aké existujú možnosti na nájdenie vnútorného šťastia. Chce ťa nasmerovať na cestu, kde nájdeš to, čo hľadáš.

Pár slov o mne

Volám sa Iveta Májovská a som autorkou webu Celé naopak. Píšem o témach, ktoré ma zaujímajú, dojímajú, inšpirujú. Moje plány sú omnoho väčšie, ako písanie článkov a urobím všetko pre to, aby som ich pretavila v realitu.

Mám rada svoju rodinu, písanie, čokoládu, kávu, moju čítačku kníh a cestovanie.

Mojim životným mottom je, že všetko sa dá, len treba zistiť ako.