Máloktorá má taký život, ako by si priala. Snažíme sa, bojujeme, ale život ide ďalej a nedáva nám to, čo by sme si priali. Niektorým chýba milovaný partner, iným práca snov, ďalšie sa trápia nedostatkom peňazí, či zlým zdravím. Takmer každá má svoje boľavé miesto, na ktoré hľadá náplasť.

Ako sa ale dostať k vysnívanému životu? Som jednou z tých, čo hľadajú odpoveď. Som fascinovaná životom a jeho možnosťami. Verím, že odpoveď na skvelý život existuje a nemusí byť len jedna. Sú predsa rôzne ženy a každá nájde svoje šťastie niekde inde. Som si ale istá, že všetky odpovede na nájdenie vnútornej radosti majú jednu vec spoločnú. Nemôžeme ich nájsť, pokiaľ budeme zacyklené v našich starých, nespokojných životoch. Pokiaľ nezmeníme pohľad a nepozrieme sa na naše životy z opačnej strany, do vtedy nezmeníme nič.

A preto vznikol web Celé naopak. Pozerá sa na svet naopak, tak, ako sa pozerá málokto. Chce otvárať oči a obzory. Chce ukazovať, aké existujú možnosti na nájdenie vnútorného šťastia. Chce ťa nasmerovať na cestu, kde nájdeš to, čo hľadáš.